Сценаристи, готуйте свої пензлі!

 

Увага всього сценарного середовища! З 17 серпня розпочинається прийом робіт на конкурс третього фестивалю зі сценарної майстерності “КІНОСКРИПТ - 2016”. 

 

Заповнити анкету та надіслати оригінальний сценарій на пошту оргкомітету ScriptwritersUA@gmail.com можна до 1 листопада.

Попередньо не забудьте ознайомитись з цьогорічними умовами участі у фестивалі!

 

Надалі очікуйте захопливі майстер-класи та церемонію нагородження “кращих серед кращих” традиційно у грудні. Вперед до дій, додайте колоритних барв до нашого українського кіно!

 

Нагадуємо, перший сценарний фестиваль було організовано у грудні 2014 року. Ідея була запропонована на Львівському Форумі Видавців 

сценаристками та культурними діячами Оксаною Олійник та Олесею Новосад. Ідею позитивно підтримали режисери Мирослав Слабошпицький та Любомир Левицький, кінокритик Володимир Войтенко та продюсер Ігор Савиченко. Після чого розпочались підбір назви, пошук фінансів, розкрутка фестивалю в мережі та вибір місця проведення. 

 

Організація такого заходу на вітчизняному терені зібрала позитивні відгуки багатьох кіношників та кіноманів. Все це завдяки вірі в себе та бажанню покращити стан українського кінематографу.

 

"Ми рухаємося у правильному напрямку і, з кожним кроком, відкриваємо нові можливості для себе і своїх колег," - зазначає Оксана Олійник.

 

За два фестивальні роки партнерами були “Фундація Дарини Жолдак”, яка заклала початковий фундамент до планування “Кіноскрипту”, компанія "Star Media", корпорація “Укрдрук”, конкурс “Коронація слова”,

“5 канал”, сайт “Кіно-Коло” та багато інших.

 

У складі журі встигли побувати драматург Богдан Жолдак, письменниця Ірен Роздобудько, кінокритик Світлана Степаненко, режисер Олег Ущенко, продюсер “Star Media” Наталія Яковлева.

 

У рамках майстер-класів виступали кінокритик Володимир Войтенко, режисер Тарас Ткаченко, ведуча Яніна Соколова, аніматор Анатолій Лавренішин.

 

До номінацій за кращий повнометражний і короткометражний сценарії та гранп-прі додавались нагороди за сценарій до мультфільму від “Фундації Дарини Жолдак”, нагороди від “Укрдруку” та “Star Media”, “Letter to Fest” та інші.

 

Вже два роки поспіль, майстер-класи та церемонія нагородження відбуваються у київському Будинку кіно. Кількість учасників з кожним роком збільшується. Як збільшується інтерес у кінематографістів читати чергові шедеври!

 

Наразі потреба у сценарній школі є вкрай важливою. Про це говорили й на цьогорічному Одеському кінофестивалі. Продюсер Сергій Лавренюк наголосив на необхідності існування наших сценарних фестів, які б дали змогу авторам розвиватися надалі і можливістю співпрацювати з режисерами і продюсерами. 

 

Великих фестивалів зі сценаристики у світі не так вже й багато. Влаштовуються лише локальні зустрічі на робочих майданчиках у Берліні, Варшаві, Карлових Варах, Каннах, Одесі та інших. Проте, часто сценаристам доводиться самим знімати за своїм текстом та відправляти на міжнародні покази чи шукати однодумця, який готовий сценарій екранізувати. Бо фільми не знімаються просто так, їм потрібен чіткий матеріал, який ви, дорогі колеги, можете запропонувати.

 

Ви можете працювати над сценарієм, дописувати його і переробляти. Шукати поради, або діяти на власний розсуд. І врешті, коли осягнете купу сторінок і поставите останню крапку — не ховайте у шухляду, а покажіть це світу. Бо вітчизняне кіно помирає без свіжих ідей, без талантів та визнання.

 

Фестиваль “КІНОСКРИПТ”, базуючись на досвіді міжнародних організацій, виведе вас на професійний рівень сценарної справи, де поряд із такими гучними представниками як Софія Коппола, Чарлі 

Кауфман, Аарон Соркіна, Квентін Тарантіно та Олександр Довженко 

можливо опинитесь і ви. Тож, не вагайтеся, поділіться своїми сценаріями з нами!

 

Сценаристи, готуйте свої пензлі! “КІНОСКРИПТ” чекає саме на вас! 

Please reload

Цікаво знати

Журі Кіноскрипт-2019

May 1, 2019

1/8
Please reload

© 2014 «Кіноскрипт». Сайт створено на Wix.com

  • Facebook черный раунд
  • Щебетать черный раунд
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now